Huawei P40 a P40 Pro odhalují svou přední stranu. Jak vypadají?

Huawei P40 Pro fotografie

20Před několika hodinami se na internetu objevilo několik zajímavých snímků chystaných vlajkových lodí – Huawei P40 a P40 Pro, kde odhalují svou přední stranu. S blížícím se datem 26. března tak začínáme získávat poměrně jasnou představu o tom, jak bude telefon vypadat.

Doposud jsme mohli vidět převážně zadní stranu telefonu. Nyní renomovaný leaker Evan Blass přidal na svůj profil pár fotek P40 a P40 Pro. První zmiňovaný bude mít plochý, nebo možná trochu zakřivený displej. Pro varianta však půjde ve šlépějích Mate 30 a bude mít tzv. waterfall displej. Úhel fotografie nám však neukazuje, jak přesně zakřivený bude.

Kromě toho však fotografie neodhalují nic zásadního. P40 Pro má trochu větší průstřel, takže by teoreticky mohl mít lepší selfie fotoaparát. Oba dva telefony mají disponovat čtečkou otisků prstů přímo v displeji, což můžeme na fotkách vidět. Displej samotný má být typu OLED s obnovovací frekvencí 120 Hz. Poháněny budou čipsetem Kirin 990 5G.

Co říkáte na přední stranu Huawei P40?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)