Huawei P30, P30 Pro a Mate 20 dostávají aktualizaci na EMUI 11

EMUI 11 aktualizace

Huawei právě začal rozesílat aktualizaci EMUI 11 na telefony řady Huawei P30, P30 Pro a Mate 20. Ta je stále založená na Androidu 10 a má velikost asi 1,8 GB. V současné době se aktualizace rozšiřuje postupně. Pokud uživatelé nenahlásí žádné chyby, rozšíří ji Huawei na všechny jednotky.

Huawei P30, P30 Pro a Mate 20 dostávají EMUI 11

Jaké změny tedy můžeme čekat? Tak třeba funkci Smart AOD, která přináší zcela nové Always-On prvky a můžete tak přidat třeba libovolný text či fotografii, která se bude neustále zobrazovat na displeji telefonu. Nechybí ani nové živé tapety, režim Multi-Window, plynulejší animace, přepracovaný poznámkový blok nebo několik nových funkcí v aplikaci Galerie.

Huawei P30 EMUI 11

Vylepšeno však bylo také soukromí. Například předtím, než budete někomu posílat fotografii si můžete vybrat, zda chcete odebrat datum a místo pořízení. Pokud vám aktualizace ještě nepřišla, zkuste ji manuálně zkontrolovat v Nastavení. V případě, že vám už přišla nám prosím dejte vědět do komentářů.

Už máte ve svém mobilu EMUI 11?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)