Huawei oznámil nové telefony, které obdrží Android 9 Pie a nadstavbu EMUI 9

emui 9 aktualizace android 9 pie huawei honor

Zatímco se chystá pro prémiové telefony Huawei a Honor nadstavba EMUI 9.1, která byla představena společně s řadou P30, tak společnost nezapomíná ani na starší telefony. Nyní čínská firma oznámila podporu pro dalších šest telefonů, který již během několika dnů začnou dostávat aktualizaci na nejnovější Android 9 Pie a také na nadstavbu EMUI 9. Které telefony to jsou?

EMUI 9 s nejnovějším Androidem se dostává na dalších 6 Huawei či Honor telefonů

Huawei, společně se sesterskou společností Honor pokračují v aktualizacích. Tentokrát došlo hlavně na levnější a starší telefony, jelikož většina prémiových modelů z poslední doby již běží na nejnovější verzi systému Android. Jak se nedávno odhalilo, společnost chystá pro tyto telefony i EMUI 9.1.

android 9 pie emui 9 huawei honor telefony

Níže naleznete seznam šesti telefonů, které začínají od 17. dubna dostávat aktualizaci. Ta se postupně uvolňuje s tím, že nejprve vychází v Číně. Může tak trvat několik týdnů, než se na tyto smartphony aktualizace uvolní v České republice. Jedná se o telefony:

Velice pravděpodobně v budoucnosti uvidíme ještě další Huawei/Honor telefony, které obdrží aktualizaci na Android 9 Pie.

Máte již na svém Huawei/Honor telefonu Android 9 Pie?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)