Huawei vypustil oficiální teaser na Nova 6 5G. Na co se těšit?

huawei nova 6

Huawei zahájí prodej nového telefonu Nova 6 5G již 5. prosince, tedy méně, než šest měsíců po příchodu Nova 5. Nedávno jsme vás informovali o spekulacích, které se nakonec potvrzují. Společnost totiž dnes vydala oficiální teaser, který odhaluje takřka celou přední i zadní stranu telefonu.

Na videu lze jasně vidět trojitý fotoaparát doplněný LED bleskem, který je uspořádán do svislé soustavy. Vedle ní se nachází malý senzor, což je pravděpodobně makro kamera či laserový auto focus. Zadní povrch se zdá být lesklý, takže bude nejspíše pěkným lapačem otisků. Telefonu bude pravděpodobně bohužel chybět 3,5mm jack. Nechybí však stereo reproduktory či USB-C. Čtečku otisků prstů pak nalezneme ve vypínači na pravé straně.

Huawei Nova 6 5G Official First Look

Huawei Nova 6 5G Official First Look

Oficiální spuštění nás tedy čeká již za dva týdny a verzí Nova 6 by mělo dorazit hned několik. Na videu konkrétně má jít o 5G variantu. Spekuluje se také o 90 Hz displeji, kterým by však měla disponovat pouze nejdražší verze.

Láká vás řada Huawei Nova 6?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)