Huawei MatePad 11 oficiálně: Snapdragon 865 a systém HarmonyOS 2

huawei matepad 11

Oficiálně se nám konečně představil tablet Huawei MatePad 11. Tento tablet nabídne kromě jiného čipset Snapdragon 865 a také operační systém HarmonyOS 2. Prozatím se bude prodávat pouze v Číně ačkoliv jeho globální dostupnost vyloučená není. Pojďme se na něj tedy podívat.

Huawei MatePad 11 oficiálně

Přední stranu tabletu pokrývá 10,95″ LCD panel s rozlišením 2560 x 1600 a 120Hz obnovovací frekvencí. Pod kapotou nám tiká zmíněný čipset Snapdragon 865 v kombinaci se 6 GB RAM. Z úložiště pak dostaneme na výběr mezi 64, 128 a 256 GB. K dispozici je však také slot na microSD karty, který umožňuje přidat až 1 TB dalšího úložného prostoru. Na zadní straně se pak nachází 13MPx hlavní snímač se světelností f/1,8 spolu s LED bleskem.

Potěší čtyři reproduktory, které pro Huawei vyladila společnost Harman Kardon a nechybí ani podpora Huawei M-Pencil 2. generace. K tabletu si navíc můžete přikoupit klávesnici, takže jej můžete používat částečně i jako notebook. Výhodou je, že lze tablet spárovat také s počítačem a používat jej jako grafický tablet. Mezi další funkce, které stojí za zmínku je podpora Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.1. O výdrž se stará baterie o kapacitě 7 250 mAh s podporou 22,5W nabíjení. Ceny začínají na v přepočtu asi 8 300 korunách bez daně.

Koupili byste si tablet od Huawei?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)