TOPlist

Sháníte levný tablet? Prémiový Huawei MatePad s LTE koupíte pod pět tisíc

huawei matepad 10

Sháníte-li levný, ale zároveň za něj nechcete utrácet hromadu peněz, možná vás osloví akce od Huawei. Na tablet Huawei MatePad 10 je totiž nyní velmi zajímavá akce. Na oficiálním e-shopu jej můžete pořídit za 4 599 Kč, ještě před pár týdny stál o několik tisíc korun více, a začínal na ceně 8 999 Kč.

Tablet Huawei MatePad 10 se může pochlubit 10,4palcovým IPS displejem s rozlišením 2000 x 1200 pixelů a maximálním jasem 470 nitů. Obnovovací frekvence pak činí standardních 60 Hz, což je však v této ceně normální. Pod kapotou pak tiká čipset Kirin 810, který ve výkonu překonává například Snapdragon 730. Rozhodně nejde o žádného trhače asfaltu, ale na běžné používání má více než dostatek výkonu a zahrajete si i většinu her. U některých budete muset sáhnout k nižšímu grafickému nastavení. Dopomáhají mu 4 GB RAM a 64GB úložiště. To lze navíc díky microSD slotu rozšířit.

Huawei Matepad 10.4 test game Genshin Impact | Kirin 810, 4GB RAM

Huawei Matepad 10.4 test game Genshin Impact | Kirin 810, 4GB RAM

Black Friday akce

Black Friday je v plném proudu, avšak zorientovat se ve slevách nemusí být jednoduché. Samotné slevy mnohdy nejsou skutečné, nebo jsou zanedbatelné. S odhalením těchto praktik vám pomůže doplněk Hlídač Shopů, nebo v tomto případě my. Pokud nás trkne do oka něco zajímavého, budeme vás o akcích informovat u nás na webu, nehledě na to, o který e-shop se jedná. Z prokliku na stránku nemáme žádnou provizi.

Pro základní focení poslouží 8Mpx fotoaparát a výdrž dostala na starost 7250mAh baterie. Dokonce nechybí ani LTE připojení, což nebývá u takto levného zařízení obvyklé. Jedinou vadou na kráse může být systém EMUI 10.1, který je založený na Androidu 10 a pochopitelně musíte zapomenout také na Google služby. Pokud by vám ale jejich absence nevadila, jedná se o poměrně zajímavou volbu.

Koupili byste si tablet od Huawei?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)