Huawei dnes představí Mate 30 a další novinky. Jak konferenci sledovat?

huawei konference

Již dnes čeká Huawei velký den. Představí totiž nové vlajkové telefony, které budou muset uspět proti konkurenci i přes některé překážky. Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro se totiž budou muset obejít bez předinstalovaných Google aplikací včetně Obchodu Play, což pro společnost znamená nepříjemný problém a bude velkou výzvou ho překonat.

huawei konference

Huawei na svém Twitterovém účtu odhalil, že konference začne dnes ve 14:00 středoevropského času, takže pokud vás konference zajímá, můžete ji sledovat již za pár hodin. Livestream bude vysílán na Facebooku, Twitteru a oficiálním webu společnosti. Huawei má údajně představit až čtyři nové telefony, chytrou televizi a nové hodinky. Mezi nové telefony mají patřit zařízení Mate 30, Mate 30 Pro, Mate 30 Lite a Mate 30 Porsche Design.

O vlajkové lodi toho navíc nevíme úplně málo. Potvrzen byl design, 6,8″ 90 Hz AMOLED displej AMOLED displej s rozlišením 2400×1176 pixelů. Srdcem všech telefonů má být pak nový čip Kirin 990 a chybět nemá ani rychlé 27W bezdrátové nabíjení. Zabezpečení pak obstará čtečka otisků prstů v displeji a 3D sken obličeje.

Budete sledovat Huawei konferenci?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)