Huawei Mate 20 Lite klepe na dveře: Takhle bude vypadat

huawei mate 20 lite design

Pomalu a jistě se blíží čas, kdy Huawei představí své nové modely na podzim. Konkrétně půjde o řadu Mate. A jak už je tradiční, nejedná se pouze o vlajkové modely, ale také levnější Lite verze. A právě Huawei Mate 20 Lite se nyní ukázal v celé své kráse. Co tedy Huawei chystá?

Huawei Mate 20 Lite kombinuje nový a starý design

Server winfuture.de zveřejnil rendery nového telefonu v plné kvalitě. Můžeme se tak již nyní s předstihem podívat na to, co si Huawei chystá. V jiném úniku se také dostalo na specifikace tohoto telefonu, takže máme poměrně dobrou představu o tom, co Huawei Mate 20 Lite bude obsahovat a jak bude vypadat.

Z přední strany nejde o nic nového, výřez v podstatě kopíruje jiné Huawei a Honor telefony, které vyšly v poslední době. Zadní strana už je pak ale oproti těmto telefonům mírně odlišná. Huawei totiž stále využívá design podobný řadě Mate. Takže duální fotoaparát uvidíme na středu telefonu, čtečka otisků prstů je pod fotoaparátem. Z renderů jde také vidět, že 3,5mm audio konektor se bude nacházet na spodní straně vedle USB portu.

O výkon se má starat nový čipset Kirin 710, displej má mít velikost 6,3 palce a rozlišení 2340 x 1080 pixelů. Rovnou z krabice telefon poběží na Androidu 8.1 Oreo a nadstavbě EMUI 8.2. Jedna z verzí bude obsahovat paměť RAM 6GB a 64 GB vnitřní úložiště, pravděpodobně ale bude existovat více verzí. Zadní duální fotoaparát by měl mít 20 a 2 MPx, přední duální selfie kamery 24 a 2 MPx. Baterie podle posledních informací má kapacitu 3 650 mAh.

Jak se vám líbí chystaný telefon Huawei Mate 20 Lite?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)