TOPlist

CEO Huaweie prozradil první info o Mate 10

mate 10 informace

O Huawei Mate 10 se toho prozatím moc neví, každopádně bylo celkem jasné, že je ve výrobě. Nyní to potvrdil i CEO Huaweie, který zároveň prozradil i první informace o tomto chystaném telefonu, který by měl vyjít na konci roku.

Huawei Mate 10 bude výkonnější než nový iPhone

Podle slov šéfa Huaweie to vypadá, že se chtějí poměřovat s nadcházejícím iPhonem. Mate 10 má být ještě výkonnější, než nové telefony od Applu, tvrdí Richard Yu. V telefonu již bude nová verze Kirin 970. Předchozí procesory Kirin přitom zaostávaly výkonově před Apple procesory, takže bude určitě zajímavé sledovat, jak se Huawei popere s novou řadou Kirinu.

bezrámečkový telefon huawei

Dále dodal, že nová vlajková loď Huaweie bude mít vyšší výdrž baterie, displej s minimálními rámečky, rychlejší nabíjení a lepší fotoaparát. U těchto prohlášení ale není jasné, jestli to Richard Yu porovnával také s novým iPhonem nebo předchozími Huawei telefony. Každopádně alespoň víme, že Huawei chystá telefon s minimálními rámečky.

Na další informace o novém telefonu si musíme ještě chvíli počkat, telefony řady Mate tradičně vychází ke konci roku. Předchozí model Mate 9 se povedl hodně, jak ukázala i naše recenze.

[aps_product_sz id=“420627″]

Těšíte se na Huawei telefon s minimálními rámečky?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)