TOPlist

Velký únik ke sluchátkům Huawei FreeBuds Pro: Fotky, parametry i cena

únik Huawei FreeBuds Pro ceny parametry

Už před několika týdny se začalo mluvit o tom, že čínská firma Huawei chystá novou verzi svých bezdrátových sluchátek. Pár dní nazpět pak sama potvrdila, že desátého září skutečně představí model FreeBuds Pro. Zatímco dceřiná značka Honor ukázala novinky během akce IFA 2020, Huawei si nechává vlastní kousky (třeba i ostře sledované Watch GT2 Pro) na později. I tak už ale minimálně o sluchátkách víme skoro vše podstatné. Server WinFuture má totiž na svědomí velký únik informací k Huawei FreeBuds Pro, který obsahuje nejen fotografie a parametry, ale také plánovanou evropskou cenu.

Po hardwarové stránce bychom se měli dočkat silikonových špuntů, osvědčeného procesoru Kirin A1, dohromady tří mikrofonů a 52.5mAh baterií. „Tyčinky“ sluchátek by měly být očividně kratší a naopak trochu širší. Ví se minimálně o černé, šedé a bílé variantě.

Konektivitu by mělo zprostředkovat moderní Bluetooth 5.2 a únik hovoří i tom, že se Huawei FreeBuds Pro dočkají ANC aneb aktivního potlačení šumu. Evropská cena má činit 150 eur, tedy cca 4 tisíce korun. Na trhu by se měla sluchátka objevit v říjnu.

Jaký tvar bezdrátových sluchátek upřednotňujete?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)