TOPlist

Huawei FreeBuds Pro oficiálně: aktivní potlačení hluku a přijatelná cena

huawei freebuds

Společnost Huawei na své konferenci kromě jiného oficiálně představila také sluchátka Huawei FreeBuds Pro. Ty jsou vlajkovou lodí na poli sluchátek, jelikož firma nabízí také jiné modely, jako například FreeBuds 3i. Co tedy nabídnou?

Huawei FreeBuds Pro oficiálně

V této cenové relaci samozřejmě nemůže chybět ANC (aktivní potlačení hluku) s různými dynamickými profily. Ty dokáží regulovat úroveň potlačení v závislosti na prostředí, ve kterém se nacházíte. K hovorům poslouží hned tři mikrofony a nechybí ani bone sensor voice pick-up. Ten dokáže detekovat, kdy mluvíte vy a kdy někdo jiný. Na základě toho je zde pak další funkce, která dokáže vylepšit/vyčistit hlas pro hlasové hovory.

Pro ovládání slouží buď gesta, nebo tlačítko. Výdrž baterie i s nabíjecím pouzdrem je udávána na 30 hodin bez zapnutého ANC. Pokud jej budete mít zapnutý, zkrátí se výdrž o 10 hodin. Sluchátka jsou dostupná v černé, bílé a stříbrné barvě a to za cenu 199 EUR, tedy asi 5 300 korun. K dispozici mají být v říjnu.

Jaká sluchátka máte vy?

Zdroj: YouTube Huawei

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)