Sluchátka jako šperk nebo designový doplněk

HUAWEI FreeBuds Lipstick sluchatka

Komerční článek

Technologie a móda patří k sobě. Nově i sluchátka podléhají módním trendům. Přesně taková jsou nová sluchátka HUAWEI FreeBuds Lipstick, na jejichž designu se podíleli i experti z Paříže. V produktu, který na první pohled připomíná luxusní pouzdro s červenou rtěnkou, překvapí vysoce kvalitním zvukem včetně technologie AEM a prvotřídními materiály, které působí opravdu luxusně. Pryč jsou doby, kdy musely sluchátka a technologické doplňky zůstat zavřené uvnitř kabelky, nově je můžete použít jako originální oživení svého outfitu.

Design přímo z Paříže a prvotřídní zpracování

A proč právě rtěnka? Jedná se o nesmrtelnou klasiku, kterou milují ženy po celém světě. Mimo jiné se totiž na návrhu designu podílelo výzkumné centrum estetiky společnosti Huawei, které se nachází v hlavní městě módy, a to v Paříži. Prémiový a minimalistický obal sluchátek, který na první pohled působí jako elegantní módní doplněk, zároveň funguje jako dobíjecí pouzdro. Luxus je na první dotek cítit i z použitých materiálů. Pouzdro totiž není plastové, jako tomu bývá u většiny sluchátek, ale je vyrobeno ze speciálně upravené nerezové oceli, do které je při teplotě 1300 °C přidán molybden. Poté vše projde ještě dalším procesem, který čítá až 30 kroků. Díky této speciální úpravě je možné docílit vysokého lesku, který je odolný proti poškrábání, a přesto hladký jako zrcadlo.

Neotřelá je i barevná kombinace sluchátek. Ani ta totiž nebyla zvolena náhodou a kopíruje vzhled klasické rudé rtěnky. Pouzdro je v klasické černé barvě v kombinaci se zlatými detaily. Po jeho otevření spatříte sluchátka v syté červené barvě, které doladí každý outfit k dokonalosti. Sluchátka se tak stanou vaším nepostradatelným módním doplňkem, nebo šperkem. Vše záleží jen na vás.

Už si nemusíte volit mezi kvalitou zvuku a luxusním designem

Nejdůležitějším parametrem u sluchátek je bezesporu kvalita zvuku, ale i u té se dočkáte opravdové výjimečnosti. Huawei Freebuds Lipstick totiž přicházejí se špičkovou technologií. Kromě technologie Active Noise Cancellation, která dokáže potlačit hluky okolí, takže váš poslech hudby je ničím nerušený, jsou doplněna i o technologii AEM, která přizpůsobí zvuk vašemu uchu.

Mohou sluchátka vonět?

Ano, mohou. Huawei v tomto případě posunul laťku zase o něco výš a dotáhnul takzvaný „customer experience“ k dokonalosti. Krabička se sluchátky totiž není ledajaká krabička. Po jejím otevření vás překvapí nádherná vůně, která koupi sluchátek přemění v dechberoucí zážitek. Už jste připraveni potěšit svých všech pět smyslů? My rozhodně ano.

Další novinkou na trhu jsou i chytré hodinky Huawei Watch GT3

Huawei Watch GT 3 představují tradiční vzhled plný netradičních funkcí. Hodinky, které jsou dostupné ve dvou velikostech (46 mm a 42 mm), v pánské a dámské verzi, kromě nového softwaru disponují i personalizovanými ciferníky. Na výběr máte z více jak 10 000 motivů. Hodinky tak můžete přizpůsobit své aktuální náladě a outfitu.  Huawei Watch GT 3 se na první pohled podobají klasickým analogovým hodinkám a dokonce jsou obohaceny o otočnou korunku s hmatovou zpětnou vazbou. Za elegantním vzhledem se skrývají funkce, které by málokdo čekal, jako je sledování srdeční frekvence, tělesné teploty a sledování menstruačního cyklu, což každá moderní žena ocení. Pokud holdujete zdravému životnímu stylu na výběr máte z 100 cvičebních režimů, které si přizpůsobíte vám na míru. Huawei GT 3 jsou již nyní dostupné na eshopu v cenovém rozmezí od 6899,- do 8299,-.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)