Huawei příští týden představí novou generaci sluchátek FreeBuds

huawei freebuds

K představení Huawei Mate 30 Pro nedojde oficiálně v září, přesto společnost míří na konferenci IFA, která se koná příští týden. Mezi věci, které čínská společnost představí patří nová čipová sada Kirin, ale to není vše. Očividně je na cestě nová generace bezdrátových sluchátek Huawei FreeBuds.

Společnost jejich příchod v podstatě potvrdila a to tak, že na Twitteru zveřejnila příspěvek, dle kterého nás technologie Kirin spojí s úplně novým zážitkem zvuku. Z tohoto spotu můžeme vyčíst, že budou sluchátka obsahovat čip Kirin, přičemž půjde o podobné řešení, které mají Apple AirPods a jejich čip W1. Můžeme tak očekávat snadnější a rychlejší spárování, minimální latenci a kvalitní zvuk. Více informací bychom se měli dovědět 6. září, kdy bude technologie Kirin oficiálně představena. Mimo jiné se zde bude hovořit o 5G sítích a budoucnosti čínského giganta.

Používáte Huawei FreeBuds?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)