Huawei Enjoy 9E je nový smartphone pro nenáročné uživatele. Zaujme koženými zády

huawei enjoy 9e spekulace

Huawei Enjoy 9E je nový telefon čínské společnosti, který se má již brzy představit společně s tabletem Huawei MediaPad M5 Youth Edition 2019. Každopádně již nyní jsme se dočkali s předstihem informací a známe tak základní parametry telefonu i design.

Telefon Huawei Enjoy 9E je určen pro nenáročné uživatele, kteří chtějí něco netradičního

A tím netradičním myslíme zadní stranu, která je vyrobena z imitace kůže. Jedná se za poslední dobu již o několikátý telefon Huawei s tímto materiálem, je tak možné, že brzy se návratu kůže dočkáme i v nějakém prémiovějším zařízení. Pokud dáváte přednost plastu, tak Huawei Enjoy 9E bude k dispozici i v plastové variantě.

O výkon telefonu se stará MediaTek Helio P35, který doplní 3GB RAM a 32/64 GB vnitřní paměti. Rožšířit se dá pomocí microSD karet. Fotoaparát na zadní straně má 13 MPx a světelnost F/1,8, selfie kamera na přední straně má světelnost F/2,0. Baterie se zastavila na kapacitě 3 020 mAh. Rovnou z krabice již pravděpodobně poběží na Androidu 9 Pie a nadstavbě EMUI 9.

Jak se vám líbí chystaný telefon od Huawei?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)