Huawei představil Band 6 Pro a chytré hodinky. Co všechno umí?

náramek huawei

Spolu s novými telefony řady Huawei P50 společnost představila ještě dva nové produkty. Jde o Huawei Band 6 Pro a hodinky Huawei Watch GT2 Pro ECG. Oba dva produkty jsou velice podobné svým starším bratříčkům, ovšem některá vylepšení přece nabízejí.

Huawei Band 6 Pro a Huawei Watch GT2 Pro ECG

Hodinky Huawei Watch GT 2 Pro ECG jsou na první pohled od běžných Watch GT 2 Pro k nerozeznání. Přináší tedy 1,39″ AMOLED displej, titanové tělo nebo funkce jako monitorování srdečního tepu či okysličení krve nebo sledování stresu či spánku. Jak je ale z názvu patrné, nabízí navíc také podporu EKG. Huawei Band 6 Pro nabízí 1,47″ AMOLED displej a rovněž sledování srdečního tepu, okysličení krve nebo spánku či stresu.

Nově je ale k dispozici také měření tělesné teploty, což se může v dnešní zvláštní době hodit. Pro sportovce je navíc připraveno více než 90 sportovních režimů. Za náramek zaplatíme 449 CNY, což je asi 1 500 korun bez daně, za hodinky pak 3 088 CNY, což je asi 10 200 korun.

Jaký náramek používáte vy?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)