TOPlist

A tato nabíjecí monstra od Huawei už jste viděli? Překypují výkonem

huawei-66w-powerbanka-adapter-do-auta-50w-bezdratova-nabijecka

Společně s řadou telefonů Mate 40 a další elektronikou představila před pár dny firma Huawei také pár novinek do segmentu příslušenství. Za zmínku rozhodně stojí hlavně nová powerbanka, bezdrátová auto nabíječka s držákem a adaptér pro klasickou automobilovou 12V zásuvku. Kompletní trojice nabíjecích pomocníků přitom překypuje výkonem. Abychom byli konkrétní, bavíme se tady o 66W kabelovém nabíjení a 50W nabíjení bezdrátovém. Tedy hodnotách, které v několika ohledech posouvají dosavadní hranice. Nová Huawei powerbanka má 66W výkon a současně kapacitu 12 000 mAh. Stejný výkon nabízí i adaptér do auta. Bezdrátová nabíječka s držákem v jednom poskytuje extrémní výkon 50 W.

Všechny tyto hodnoty korespondují s výkonem (příkonem), který je schopný pojmout nový Huawei Mate 40. Tedy od varianty Pro a výše. Bezdrátová nabíječka, která plní i úlohu držáku, má vlastní adaptér do 12V zásuvky v autě. Kromě vlastního přívodu je k dispozici také jedno USB navíc. Pokud byste chtěli nabíjet ještě rychleji, je k dispozici zmíněný kabelový adaptér s výkonem 66W. Ten disponuje dvěma USB zdířkami s hodnotami 5V/2A a 11V/6A. Z té silnější je tedy možné vymáčknout 66 wattů, nicméně dohromady je k dispozici o deset více. Huawei 66W powerbanka má také dva konektory, přičemž ten silnější také nabízí kombinaci 11V/6A. O dostupnosti a cenách těchto novinek v ČR zatím nic nevíme.

Které z těchto zařízení byste reálně využili?

Zdroj: Huawei 1, 2, 3

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)