HTC oživuje řadu Wildfire. Jaké parametry telefon Wildfire E bude mít?

htc wildfire e spekulace

Budoucnost HTC není na trhu s mobily moc zářná. Společnost už několik let čeká na pořádný hit, který by se ujal v konkurenci hlavně čínských telefonů. I přesto to ale HTC nevzdává, brzy bychom se navíc měli dočkat oživení staré značky Wildfire, což by ve své době povedený levný telefon, který byl u uživatelů hodně oblíbený i přes problémy s nedostatkem paměti. Nově s modelem Wildfire E.

HTC Wildfire E bude nový menší telefon. Lákat bude nízkou cenou

Chystaná novinka Wildfire E se pravděpodobně nejprve objeví v Rusku, odkud i pochází první informace. HTC chce navázat na menší rozměry původního Wildfire, i nižší cenu. Samozřejmě už ale vše bude přizpůsobeno roku 2019. Nebude mít displej o velikosti 3,2 palců jako původní verze z roku 2010. (Recenze HTC Wildfire).

V první řadě má mít novinka poměr stran 18:9, bude tedy protáhlejší. Velikost displeje se zastavila hodnotě 5,45 palců, čímž se zařadí k těm menším moderním telefonům. Rozlišení pak má být HD+, což i svědčí o nízké ceně. O výkon se má starat čipset Unisoc SC9863 (dříve Spreadtrum), který doplní 2GB RAM a 32 GB vnitřní paměti. Nemá chybět Android 9 Pie.

Na zadní straně bude duální fotoaparát s 13 MPx a 2 Mpx. Přední selfie kamera má mít 5 MPx. Baterie má mít kapacitu 3 000 mAh, nabíjení a přenos dat bude probíhat přes microUSB. Bohužel stále nejsou k dispozici obrázky, takže nevíme, jestli se například HTC rozhodlo na původní Wildfire navázat i po designové stránce. Na oficiální představení telefonu ale nemáme čekat dlouho.

Používali jste telefon z řady HTC Wildfire?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)