TOPlist

Brzy vychází Android 9 Pie aktualizace na HTC telefony. Které přesně?

htc android 9 pie

HTC oznámilo, které telefony obdrží aktualizaci na Android 9 Pie. Společnost nyní pracuje na aktualizaci pro tři telefony. Připravena by měla být na začátku druhého kvartálu, to znamená, že někdy od 1. dubna by se mohli dočkat majitelé HTC telefonů.

Tři telefony od HTC poběží brzy na Androidu 9 Pie

Zatímco Google již v těchto dnech finalizuje vydání betaverze Androidu Q, tak HTC připravuje vydání finální verze Androidu 9 Pie na své telefony. Taiwanská společnost nyní oznámila na Twitteru, že se chystá aktualizace pro HTC U11, HTC U11+ a HTC U12+. Aktualizace budou vycházet ve druhém kvartálu 2019, což znamená duben až konec června.

Společnost zároveň upozorňuje, že datum vydání se může v různých částech světa lišit, vliv na aktualizaci můžou mít i operátoři, u kterých se může opozdit. Společnost vydala prozatím jen jednu aktualizaci s Androidem 9 Pie. A to HTC U11 Life. Bohužel rychlost aktualizací není u HTC zrovna nejlepší. Taková situace zrovna nepomáhá v prodejích.

[aps_product_sz id=“435602″]

[aps_product_sz id=“493298″]

Vlastníte HTC U11, U11+ anebo U12+? Jak jste s telefonem spokojení?

Zdroj: gsmarena.com, twitter.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)