TOPlist

Hry Google Play pro PC se rozšiřují do dalších zemí

Hry Google Play Windows PC další regiony Evropa oznámení

V polovině loňského prosince společnost Google oznámila, že bude na počítačích se systémem Windows dostupné vylepšené prostředí Hry Google Play. To má v nové podobě poskytovat nejen synchronizaci zakoupených her či postup v nich, ale přímo i jejich spouštění na počítačích, což je další z několika kroků postupného propojování Windows s Androidem. Jak to tak bývá, pilotní testování této multiplatformní služby měli k dispozici uživatelé v USA a hrstce dalších zemí. Teď Google oznámil postupné zpřístupnění i v dalších regionech včetně Evropy.

Google Play Games on PC: Unlock seamless gameplay across mobile and PC

Google Play Games on PC: Unlock seamless gameplay across mobile and PC

„Hry Google Play na PC se rozšiřují do dalších oblastí a zahrnují další hry, které si oblíbily miliardy uživatelů po celém světě. Program se v příštích měsících rozšíří do Japonska a zemí v Evropě a přidá několik nových her včetně Garena Free Fire, Ludo King a MapleStory M.,“ popisuje společnost na blogu pro vývojáře novinku, která byla rovněž oznámena na akci Google for Games Developer Summit 2023. Pokud jste na tuto službu natěšení, můžete její zpřístupnění v ČR jednou za čas kontrolovat na oficiálním webu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které mobilní hry si rádi vyzkoušíte na PC?

Zdroj: phandroid

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)