Hry Google Play mají nový design a také minihry včetně Pac-Mana

google play hry android aktualizace

Aktualizace designu se nevyhnula ani aplikace Hry Google Play. Ve verzi 5.3 si můžete všimnout několika změn, zároveň jsou nyní dostupné 3 nové minihry.

Hry Google Play přichází s několika novinkami

Již při spuštění aplikace se všimnete prvních novinek. Po otevření už se neocitnete v hráčských statistikách, ale v pohyblivém seznamu, který obsahuje nainstalované hry v telefonu. Ty se nyní nově řadí podle odehraného času. Podobně jako to má třeba ve výchozím stavu Steam.

Spodní strana nabízí možnost rychlého přepnutí do knihovny, kde jsou dostupné nainstalované hry, ale také ty, které zrovna nemáte nainstalované, ale v minulosti už jste je v zařízení měli. Až na nastavení se změnila většina obrazovek aplikace. Design je nyní čistější, podobně jako to Google v poslední době ukázal již několikrát.

Kromě toho se také objevily tři nové minihry. A to Solitaire, Cricket a legendární PAC-MAN. S novým designem se také zmenšila velikost samotné aplikace, protože se více optimalizovala. Naposledy větší změnou prošla aplikace ještě v době Androidu KitKat, takže rozhodně nový design potěší. Novinka se postupně uvolňuje, podmínka je verze aplikace 5.3, ale i tak to vypadá, že se aktualizace uvolňuje postupně na straně serveru. My ji například v redakci ještě nemáme.

Google Play Games
Google Play Games

Jak se vám líbí nový design?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)