Hra World of Tanks Blitz konečně volně dostupná na Google Play

world of tanks titul

World of Tanks je velmi úspěšná masivně multiplayerová (MMO) hra na PC, díky níž se můžete na rozlehlých bojištích ujmout velení tanku a vyrazit do bitvy proti hráčům z celého světa. Po dlouhém čekání uvolňuje společnost Wargaming.net také její mobilní derivát určený pro zařízení s Androidem, který dostal podtitul Blitz.

world of tanks

V tom budete moci usednout do stovky tanků německé, britské, americké a sovětské výroby. Všechny tyto tanky se dělí do 4 kategorií – lehké, střední, těžké a stíhače tanků. Bitvy pak můžete svádět v jedné z 10 herních arén a to ve dvou týmech o sedmi hráčích. Chybět pochopitelně nesmí ani chat ve hře nebo achievementy. Podporován je i multiplayer napříč platformami, své síly tak budete moci změřit i s hráči na iOS, kde je hra k dispozici již delší dobu a zaznamenala více než 10 milionů stažení, o protivníky tedy rozhodně nouze nebude. Vše je pochopitelně zabaleno do líbivé grafiky.

World of Tanks: Blitz (Android | iOS) • beta test trailer HD | yourapps.info

World of Tanks: Blitz (Android | iOS) • beta test trailer HD | yourapps.info

Pokud vás tato hra zaujala, neváhejte a stahujte z Google Play. World of Tanks Blitz je totiž, stejně jako její PC předloha, Free to Play – je tedy ke stažení zdarma, ale obsahuje bonusový obsah za reálné peníze. Autoři však slibují rovný přístup k platícím i neplatícím hráčům.

World of Tanks Blitz PVP MMO 3D tank game for free
World of Tanks Blitz PVP MMO 3D tank game for free

Vyzkoušeli jste již World of Tanks Blitz? Co na tuto hru říkáte?

 

Zdroj: AndroidCentral.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

HryDavid Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (47)