Menu

Hra Uncharted: Fortune Hunter – Nathan Drake na našich mobilech

Na herní scéně v posledních dnech panuje velké napětí z příchodu jednoho z nejočekávanějších herních titulů letošního roku, kterým je pokračování populární série z dílen vývojářského studia Naughty Dog – Uncharted 4: A Thiefs End. Tato herní pecka se dočká také doplnění o mobilní aplikaci, ve které budeme moci získat celou řadu doplňků a bonusového obsahu.

Uncharted: Fortune Hunter

Uncharted - Android Hra

Hlavní náplní nového titulu bude řešení dvou stovek logických hádanek, pomocí kterých vyvedeme hlavního hrdinu z bludiště plného nástrah. Pokud se nám hádanky podaří vyřešit v určeném počtu kroků, získáme speciální klíče, pomocí kterých budeme moci odemykat truhly ukrývající bonusový obsah (vylepšení pro multiplayerovou část, skiny a oblečení) určený pro plnohodnotný konzolový titul.

Jestliže netrpělivě očekáváte příchod Uncharted 4 na vaší konzoli, můžete si toto čekání zkrátit právě verzí určenou pro telefony s operačním systémem Android, která je v obchodě Google Play dostupná zcela zdarma.

Těšíte se na další pokračování příběhu s Nathanem Drakem v hlavní roli?

Zdroj: androidpolice.com.

 

Komentáře

faktuzjsemtroll

8.5.2016 15:27

Podle nazvu jsem doufal, ze tu, po dlouhe dobe, konecne budeme mit pc/console like hru, ale jak vidim, tak to bude opet trapna ,,zachodovka”, ktera bude mit s ,,velkou” hrou spolecny jen nazev…

BullitStar

8.5.2016 16:06

No skoda, ze se nedockame uncharted treba i prvniho dilu na androida… Dle meho jedna z nejlepsich serii vsech dob

RSS (komentáře k článku)