Hra Pokemon Go vstupuje do testovací fáze

pokemon go nahledovy 1

Stále více slýcháme o velice očekávaném herním titulu Pokemon Go. Celá řada uživatelů od něho očekává, že změní podobu her, tak jak je známe. Mezi hlavní lákadla totiž vedle světoznámých kapesních monster patří také práce s rozšířenou realitou. Po několika měsících aktivního budování reklamy a dostávání hry do povědomí široké veřejnosti se tak první šťastlivci budou moci ponořit do světa kapesních monster a podílet se na vývoji hry.

Pokemon Go vstupuje v UK do uzavřeného betatestu

Pokemon Go - beta

Takřka jediným kritériem pro vstup do betatestu je místo pobytu. Možnost podílet se na vývoji hry totiž dostanou pouze uživatelé žijící na území Velké Británie. Jestliže je tato podmínka splněna, postačí vyplnit registrační formulář a vyčkat, zda budeme právě my vybráni. Jakmile se tak stane, dostaneme do rukou neúplnou hru, která ještě zdaleka nemá vychytány všechny “mouchy”. Chyby objevené vybranými testery budou následně předány vývojářům.

Jestliže vás celá mánie okolo této noviny doposud míjela a rádi byste se o hře samotné dozvěděli víc, můžete k tomu využít některého z našich předešlých článků. Nakonec tu máme ještě “bonbónek” v podobě aktuálních záběrů přímo ze hraní.

Pokemon Go Beta Gameplay (Aus)

Pokemon Go Beta Gameplay (Aus)

Také netrpělivě vyčkáváte příchod Pokemon Go?

Zdroj: androidauthority.com.

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)