Hra GT Racing 2, vyzyvatel Real Racingu, dorazila na Google Play

AMG

Gameloft se při tvoření této nové závodní hry rozhodl jít cestou větší realističnosti. Opustil arkádový model série Asphalt a vydal se konkurovat především Real Racingu. Auta létající vzduchem tedy nečekejte. Hra slibuje přes 30 licencovaných značek od Nissanu přes Audi až po Ferrari a 67 různých automobilů.

unnamed

Hra podporuje režim více hráčů, takže si můžete zazávodit i s přáteli. Po velmi krátkém otestování můžeme říct, že grafika vypadá moc pěkně, optimalizace pro zařízení je také dobrá (zkoušeno na HTC One a Nexus 7). Fyzikální model doznal spousty vylepšení na cestě k realističnosti, ale řekl bych, že Real Racing zde stále nemá konkurenci. Oproti Real Racingu se nebudete pohybovat po závodních okruzích, nýbrž si projedete světová města.

unnamed (3)

GT Racing 2 za vyzkoušení určitě stojí. Hra je ke stažení zdarma a obsahuje mikrotransakce. V telefonu vám zabere kolem 1 GB místa. Podívejte se na přiložený trailer a hurá na start!

GT Racing 2: The Real Car Experience – Launch Trailer

GT Racing 2: The Real Car Experience - Launch Trailer

GT Racing 2: The Real Car Exp
Gameloft
Verze1.0.2
Velikost978 MB
2.3+


Zdarma

Zdroj: Google Play

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (31)