Hra Fish Out Of Water dorazila na Android. Vystřelte ryby co nejdále!

252027-FW1

Zahnat nudu dnes není díky chytrým mobilním telefonům vůbec složité – stačí jen najít zábavnou hru, u které strávíte potřebný čas a nebudete litovat. Na Android dorazí takových her spousta, o něco dříve se ale zpravidla dočkají uživatelé systému iOS. Stejné je to i s velmi zábavnou hrou Fish Out of Water, která se stala pro uživatele mobilních přístrojů od Applu velice zábavná, ale pro Android je dostupná až nyní. O co v této hře jde? K dispozici máte 6 ryb a vaším úkolem je dohodit s rybou co nejdále. Ovládání je přitom velmi snadné – prstem uchopíte libovolnou rybu a rychlým tahem prstu ve směru letu ji doslova vystřelíte z moře. Za nějaký okamžik se dozvíte, jak daleko ryba doletěla – její pád navíc můžete do určité míry ovládat. Každá z ryb má trochu odlišné vlastnosti a při stejném pohybu prstu poletí jinak.

Fish Out Of Water! (1)

Fish Out Of Water! (2)

Fish Out Of Water – free on iOS & Android!

Fish Out Of Water - free on iOS & Android!

Hra Fish Out of Water, která je od studia Halfbrick (tvůrci oblíbené pecky Fruit Ninja), je k dispozici zdarma na Google Play. Není tedy důvod hru alespoň nevyzkoušet.

Fish Out Of Water!
Fish Out Of Water!

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)