Honor X40 láká na své představení, co může nabídnout?

Honor X40

Že Honor, který na náš trh nedávno uvedl model Honor 70, nepolevuje a připravuje novinku nazvanou Honor X40 je známo již nějakou dobu. Nyní se však výrobce konečně vytasil s teaserem lákajícím na odhalení připravované novinky. Co o ní zatím víme?

Honor X40 dorazí s OLED displejem

Na rovinu, zatím toho není mnoho. V první řadě musíme zmínit nasazení 10-bit OLED panelu, který má  být po bocích zaoblený a mít průstřel. Dále by novinka měla disponovat podporou sítí páté generace a na horní hraně si můžeme všimnout i infračerveného portu. Poslední informací, kterou teaser přinesl je pak datum představení. To je stanoveno na 15. září. Vedle těchto oficiálních informací však došlo prostřednictvím jedné čínské e-commerce společnosti k úniku renderů přední i zadní strany.

Přední strana chystaného smartphonu Honor X40 není nijak zvlášť zajímavá a můžeme zde vidět prakticky jen již potvrzený displej se zaoblenými okraji. Vzhledem k vystupující kolébce hlasitosti i tlačítku napájení pak předpokládáme, že čtečka otisků prstů se ukryla pod displej. Záda zase odhalují design podobný Honoru Magic 4 Lite 5G, což je mimochodem globální varianta Honoru X30. Trochu překvapivé je pak použití pouze dvou fotoaparátů na zádech. Pokud se však výrobce rozhodl raději zaměřit na kvalitu, než kvantitu, je to za nás jedině plus. Nicméně ke dříve spekulovanému nasazení 1″ snímače jsme poměrně značně skeptičtí.

Honor X40

Jak se vám líbí design připravované novinky od Honoru?

Zdroj: Notebookcheck.net

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)