TOPlist

Honor Watch 4 nabízí kvalitní displej, hliníkové tělo i podporu eSIM za super cenu!

honor watch 4
  • Honor představil chytré hodinky Watch 4
  • Ty se chlubí kvalitním displejem i podporou eSIM
  • Cena přitom zůstala relativně nízko

Společnost Honor představila na své včerejší konferenci hromadu novinek, přičemž největší slovo si vzal ohebný telefon Magic V2. Kromě něj se ale dostalo také na tablet MagicPad 13 a hodinky Honor Watch 4, které nabízí dlouhou výdrž a podporují eSIM, osloví však také kvalitním displejem a příznivou cenou.

Dominantou Honor Watch 4 je 1,75palcový AMOLED panel s rozlišením 450 x 390 pixelů, nechybí ani 60Hz obnovovací frekvence. Samotné tělo je tvořeno z hliníku, na boku se nachází jediné tlačítko. Čínský výrobce tvrdí, že vydrží na jedno nabití až 10 dní, za extra náročného používání s eSIM pak 3 dny. Z konektivity stojí za zmínku NFC a Bluetooth 5.2. Sportovci ocení více než 85 různých režimů, 12 z nich je „profesionálních“. Nechybí pochopitelně ani sledování srdečního tepu, SpO2 či spánku, hodinky jsou navíc schopny rozpoznat fibrilaci síní a spánkovou apnoi.

Honor zaručil také voděodolnost do hloubky 100 metrů. Přestože jsou hodinky tvořeny z kvalitních materiálů a nabízí hromadu funkcí, zůstala cena poměrně nízko. V Číně vychází na 949 juanů, což je asi 2 800 korun bez daně. K dostání budou ve zlaté, černé a modré verzi.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na výbavu nových Honor Watch 4?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)