Honor předběhl Huawei i XIaomi: Nový telefon View 20 má otvor v displeji i 48MPx fotoaparát

honor view 20 predstaveni

Minulou zprávou jsme informovali o Samsung Galaxy A8s, prvním telefonu s dírou v displeji. Nakonec se ukázalo, že souboj byl mnohem těsnější. Ne kvůli společnosti Huawei, jak se předpovídalo, ale kvůli Honoru, který představil nový telefon Honor View 20. Ten se navíc může pyšnit i tím, že má 48MPx fotoaparát. Pojďme si novinku představit blíže.

Honor View 20 předbíhá konkurenci. Jde o nový prémiový telefon

Je to jen pár dní, co spoluzakladatel Xiaomi lákal na telefon s 48 MPx fotoaparátem. Představit se má v lednu 2018. Nepůjde ale o první telefon, Honor dnes trochu nečekaně představil telefon Honor View 20. Fotoaparát na zadní straně využívá snímač Sony IMX586, tedy jeden ze dvou, který podporuje takto velký počet megapixelů. Tomu bude sekundovat AI, která má kvalitu snímků vylepšovat. Zajímavé je to, že se využívá pouze jeden hlavní fotoaparát podobně jako třeba u Pixel telefonů od Google.

Honor View 20 Official Teaser

Honor View 20 Official Teaser

Oznámení proběhlo v Hongkongu, kde se telefon ukázal prvním novinářům. Displej má v levém horním rohu otvor o velikost 4,5mm. Je tedy o něco menší než u Galaxy A8s. O výkon telefonu se stará Kirin 980. Kompletního odhalení se dočkáme na konci prosince v Pekingu a rovněž se později chystá akce v Paříži, kdy se telefon představí pro Evropu.

Jak se vám líbí Honor View 20?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)