Honor V40 bude představen 18. ledna. Nabídne 120 Hz displej i dobrý výkon

honor v40

Honor V40 bude představen již 18. ledna. Dle nejnovějších informací se má jednat o velice zajímavý telefon, který kromě 120 Hz displeje nabídne i solidní výkon nebo velmi rychlé nabíjení.

Honor V40 bude představen 18. ledna

Společnost na sociální síti Weibo odhalila právě toto datum představení a doprovodný teaser láká také na zakřivený displej či duální selfie fotoaparát. Vzhledem k tomu, že Honor již není ve vlastnictví Huawei je velice nepravděpodobné, aby dostal čip Kirin 9000. Místo něj bude v telefonu tikat MediaTek Dimensity 1000 Plus, který je postaven na 7 nm architektuře. Můžeme počítat také s 6,72″ displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz. Hlavní snímač má mít pak rozlišení 50 MPx a telefon bude podporvat 66 W kabelové a 50 W bezdrátové nabíjení.

honor v40 bude představen

Honor V40 5G může být tak poměrně zajímavou alternativou ke drahým vlajkovým lodím. Dražší V40 Pro Plus pak bude obsahovat čipset Qualcomm Snapdragon 888. Cenu zatím bohužel neznáme.

Jak se na nový Honor těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)