Honor představil velice levný tablet se zajímavou funkcí

nový levný tablet

Společnost Honor včera oficiálně představila nový tablet Honor Tablet X7. Cílí především na nízkou cenu, ovšem nabídne také zajímavou funkci a to režim E-Book, který snižuje únavu vašich očí při delším čtení. Na co dále se můžeme těšit?

Honor Tablet X7 oficiálně

Přední stranu tabletu tedy pokrývá 8″ displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů a již zmiňovaným E-Book režimem. K dispozici je také 2 MPx selfie kamerka zapuštěná do rámečku. O výkon se stará čipset MediaTek Helio P22T spolu se 3 GB operační paměti RAM. Úložiště je poměrně malé – pouze 32 GB, ovšem lze jej rozšířit pomocí microSD karty. Systémem je pak Magic UI 4.0 založené na Androidu 10.

Zadní strana je tvořena z kovu a díky upravené pískovité textuře by se měl tablet lépe držet. Rovněž zde nalezneme 5 MPx fotoaparát. Tablet váží pouhých 325 gramů a o výdrž se stará 5 100 mAh baterie s podporou 10 W nabíjení. Samozřejmostí je pak audio jack. Základní Wi-Fi verze vychází v Číně na 899 CNY, což je asi 2 900 korun bez daně. LTE varianta pak stojí asi o 1 000 korun více. Bohužel o mezinárodní dostupnosti zatím nepadla jediná zmínka.

Dávají vám smysl takto levné tablety?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)