Honor Tablet 8 potěší cenou, 2K displejem a Snapdragonem 680

honor tablet 8

Společnost Honor představila v Číně nový tablet, který se snaží uživatele nalákat na dobrý poměr mezi cenou a výkonem. Zaujme velkým a jemným displejem nebo solidním čipem. Bohužel v tuto chvíli není jasné, zda se dostane i na globální trhy.

Honor Tablet 8 oficiálně představen

Pojďme začít již zmíněným displejem. Jde o 12palcový LCD panel s rozlišením 2K (2000 x 1200 pixelů), podporou 1,07 miliardy barev a poměrně úzkými rámečky. V tom horním se nachází 5Mpx selfie kamerka, na zadní straně se nachází rovněž 5Mpx a jediný fotoaparát. Pod kapotou tiká čipset Qualcomm Snapdragon 680 v kombinaci se 4/6/8 GB RAM a 128GB úložištěm.

Honor Tablet 8 12inch UNBOXING: A Budget Tab Compete Xiaomi Pad 5!!!!

Honor Tablet 8 12inch UNBOXING: A Budget Tab Compete Xiaomi Pad 5!!!!

Výdrž dostala na starost 7250mAh baterie s podporou 22,5W nabíjení a počítat můžeme také se stereo reproduktory s podporou standardů DTS:X Ultrasound a Huawei Histen. Systémem je samozřejmě Android 12 s nadstavbou Magic UI 6.1. Za základní variantu si výrobce v Číně účtuje 1 499 juanů, což je asi 5 300 Kč bez daně. K dostání bude v zelené, modré a zlaté variantě.

Jaký Android tablet používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)