Honor představil telefony 7X a View 10 pro Evropu. Oba s 18:9 displejem

honor v10 telefon spekulace

Telefony Honor View 10 a Honor 7X už byly v Číně představeny v říjnu a listopadu. Takže specifikace a vzhled těchto telefonů známe už nějaký ten týden. Co jsme ale nevěděli byla cena v Evropě a také datum, kdy se začnou prodávat. To jsme se dozvěděli na dnešní akci, kterou Honor pořádal a přenášel ji živě i na internet.

Honor se pomalu přesouvá do světa 18:9 displejů

Protáhlé displeje s poměrem stran 18:9 (2:1) jsou tento rok trendem, který už se začíná dostávat do levnějších telefonů. Honor 7X je dobrým příkladem. Tento telefon nabízí čipset Kirin 659, 4GB RAM, 64GB úložiště, duální fotoaparát a 5,9″ velký displej s rozlišením 2160 x 1080 pixelů. Ve vybraných zemích Evropy se začíná prodávat od dnešního dne, v Česku si na něj ještě chvíli musíme počkat. Cena toho telefonu je 299 eur, v přepočtu tedy zhruba 7 999 Kč.

Honor V10 se pak do Evropy dostane až v lednu příštího roku. Jedná se o vlajkový model, který vychází z Huaweie Mate 10. Takže má Kirin 970, 6GB RAM, duální fotoaparát anebo Android 8 Oreo. Tento model bude stát 500 eur, což je zhruba 13 tisíc Kč. Bude se tak jednat o přímou konkurenci OnePlus 5T.

Co říkáte na cenu nových Honor telefonů? Těšíte se, až se dostanou na trh?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)