Tablet Honor Pad X9 je v Evropě! Má velký 120Hz displej a stojí 6 tisíc

honor pad x9
  • Honor Pad X9 je levný tablet se slušnou výbavou
  • Nadchne velkým displejem se 120Hz frekvencí
  • V Evropě se prodává za 250 eur (asi 6 000 korun) 

Společnost Honor představila na evropském trhu několik novinek. Vedle telefonů Honor 90, které pro vás už testujeme, se dostalo také na tablet Honor Pad X9. Ten láká potenciální zájemce na kvalitní displej, šest reproduktorů a dostatečný výkon. To vše navíc dostanete za asi 6 tisíc.

Pojďme začít displejem. Jedná se o 11,5palcový IPS LCD displej s rozlišením 2000 x 1200 pixelů, 120Hz obnovovací frekvencí 100% pokrytím sRGB. Na svou cenu jde tedy o poměrně slušný a hlavně velký displej. Doplňuje jej hned šestice reproduktorů s technologií Honor Histen, která vytváří umělý 360stupňový zvuk. Tablet váží 495 gramů a je 6,9mm tlustý.

honor pad x9 specifikace

Pod kapotou tiká čipset Snapdragon 685 v kombinaci se 4 GB RAM a 128GB úložištěm, systémovou nadstavbou je MagicOS 7.1, která je postavena okolo Androidu 13. Dostatečnou výdrž zajistí 7250mAh baterie. Novinka je k dostání v jediné verzi s Wi-Fi, LTE zatím není v plánu. Honor si za ní žádá 250 eur, což je asi 6 000 korun. Oficiální českou cenu v tuto chvíli bohužel neznáme.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na poměr cena/výbava u tohoto tabletu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)