Honor Pad V8 Pro uchvátí 144Hz displejem, výkonem i ozvučením

honor pad v8 pro

Už 26. prosince se uskuteční velká tisková konference společnosti Honor, kde se mimo jiné představí i nový tablet Honor Pad V8 Pro. Ten by měl nabídnout solidní poměr mezi cenou a výkonem, ať už se bavíme o použitém čipsetu nebo displeji.

Honor Pad V8 Pro by měl dostat 12,1palcový displej s 2,5K rozlišením a 144Hz obnovovací frekvencí a také certifikací IMAX Enhanced. Ta zaručí skvělou kvalitu při sledování obsahu, který ji podporuje. V Číně se zmiňuje třeba Tencent Video a iQIYI. V útrobách má tikat čipset MediaTek Dimensity 8100, který je založený na 6nm technologii. Sami jsme jej měli možnost otestovat třeba v realme GT Neo 3, kde jsme na něj měli jen slova chvály a to nejen z výkonnostního hlediska.

Systémovou nadstavbou pak bude MagicOS 7.0 a počítat můžeme také hned s osmi reproduktory. Poslední informace se týká nabíjení. Honor Pad V8 má podporovat 33W kabelové nabíjení, což není příliš zajímavá informace, jelikož neznáme kapacitu baterie.

Jaký máte názor na značku Honor?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)