Ohebné telefony Honor chtějí i do Evropy. Známe názvy

Honor ohebné telefony názvy Honor Magic Fold Honor Magic Wing registrace EUIPO

Od chvíle, kdy Honor oficiálně není dceřinou značkou firmy Huawei a vymanil se díky tomu (zatím) mimo jiné i ze spárů obchodních restrikcí zakazujících používání Google aplikací, jde o velmi cílevědomou společnost. A to až tak moc, že skutečně dál plánuje vyrábět vlastní ohebné telefony. Tyto spekulace momentálně potvrzují také registrace dvou konkrétních jmen zařízení u evropského úřadu pro duševní vlastnictví EUIPO. Díky nim jsou potvrzeny zmíněné ambiciózní plány, známe zamýšlené názvy pro tyto flexibilní mobily (nebo jiná zařízení?) a také víme, že by měly zamířit na Evropské trhy.

Inkriminovaná jména zní Honor Magic Fold a Honor Magic Wing a není zatím jasné, jestli půjde přímo o dva chytré telefony. Fold by měl být podle dřívějších odhadů i samotného názvu mobil konstrukčně podobný telefonům Galaxy Fold od Samsungu. Oproti tomu Wing je v tuto chvíli více tajemný a může se ukázat jako vertikálně otevírací “véčko”, telefon kopírující Huawei Mate X, nebo taky klidně konvertibilní Honor notebook.

Co myslíte, že bude Honor Magic Wing?

Zdroj: gizmochina

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)