Notebooky Honor MagicBook 14 a 15 s novými procesory představeny. A co ceny?

Honor MagicBook s novými procesory

Firma Honor oficiálně představila notebooky MagicBook 14 a 15 s novými procesory Intel 11. generace. U menší verze máme na výběr ze dvou procesorů – Core i7-1165G7 s maximální frekvencí až 4,7 GHz a Core i5-1135G7 s maximální frekvencí 4,2 GHz. Větší varianta však nabízí pouze procesor Core i5.

Notebooky Honor MagicBook s novými procesory

V obou procesorech nalezneme grafiku Intel Iris Xe, která sice není pořád určená na nějaké hardcore hraní, ovšem e-sport tituly si na ní zahrajete více než dobře a pokud vám nevadí 720p rozlišení, zahrajete si i většinu dnešních her. Tyto laptopy se již nějakou dobu prodávají s AMD Ryzen procesory a Honor chce tímto krokem pravděpodobně oslovit ještě větší publikum.

Best Student Laptop (2020) | Honor MagicBook 14 Review

Best Student Laptop (2020) | Honor MagicBook 14 Review

Nové notebooky od firmy Honor se budou prodávat pouze ve variantě s 16 GB RAM a 512 GB SSD diskem. Displeje mají stejně jako u předchozích modelů rozlišení Full HD a technologii IPS LCD. Mezi další zajímavosti patří podsvícená klávesnice, vysouvací kamerka z písmenka F či nový typ chlazení. Baterie má pak kapacitu 56 Wh s podporou 65 W nabíjení USB Power Delivery. Základní verze vychází na 849,90 EUR, tedy asi 21 500 korun.

Jaký máte názor na laptopy Honor?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)