Honor MagicBook Pro oficiálně: skvělý výkon, perfektní zpracování i lákavá cena

honor notebook

Společnost Honor oficiálně představila na tiskové konferenci IFA notebook Honor MagicBook Pro. Ten byl poprvé oznámen asi před půlrokem, kdy v něm tikal čipset od Intelu. Nyní společnost přichází také s alternativou v podobě nových AMD Ryzen procesorů.

Honor MagicBook Pro oficiálně

Uvnitř tedy tiká procesor AMD Ryzen 4600H, který disponuje šesti fyzickými jádry a dvanácti vlákny. Základní takt je slušných 3 Ghz, přičemž se lze dostat až na 4 GHz. Doplňuje jej 16 GB DDR4 RAM zapojených v dual-channelu a 512 GB NVMe SSD disk. Oproti Intel verzi nenabídne tato dedikovanou grafiku, jelikož přímo na čipsetu se nachází AMD Vega. I přesto je však zachován systém chlazení s dvěma ventilátory. Maximální TDP činí 45W, takže by s uchlazením neměl být problém.

Laptop váží 1,7 kg, což je na takto velký notebook poměrně dobrá hodnota. Displej je velký 16,1 palce a disponuje Full HD rozlišením. Dále se může pochlubit 100% pokrytím sRGB a kontrastem 1000:1. Stejně jako u předchozí varianty se i v této stará o výdrž 56 Wh baterie, která slibuje až 11 hodinovou výdrž při sledování videa. Pro nabíjení poslouží 65W adaptér, který dokáže notebook nabít z 0 na 100 % za 30 minut. Oficiální evropská cena činí 900 EUR, tedy asi 23 800 korun.

Co říkáte na nové AMD Ryzen 4000 procesory?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)