TOPlist

Honor Magic6 Ultimate má premiéru. Specifikace už známe!

Honor Magic6 Ultimate
  • Honor Magic6 Ultimate se zařadí mezi nejvybavenější telefony současnosti
  • Těšit se můžeme na extrémně výkonný procesor a výborný fotoaparát
  • Honor chce v roce 2024 výrazně zvýšit svůj podíl na trhu

Jestli má některý z výrobců skutečně pořádné ambice pro rok 2024, pak je to jednoznačně Honor. V loňském roce společnost zažila solidní růst a ráda by na něj navázala v roce letošním. Pomoci má nejenom partnerství s Porsche Design, ale rovněž plejáda skvělých telefonů.

současný Honor Magic6 Pro si odnesl celou řadu ocenění a většina recenzí telefon chválí. Výrobce ale chce jít ještě dál a během dnešního dne v Číně představí Honor Magic6 Ultimate. Jeho očekávané specifikace už unikly na internet, rozhodně se máme na co těšit!

Honor-Magic-6-Ultimate-Edition

Honor Magic6 Ultimate nabídne 6,8 palcový OLED displej s podporou LTPO technologie a rozlišením 2800 x 1280 pixelů. Maximální jas displeje bude 1600 respektive 5000 nitů a můžeme předpokládat, že displej bude jednoduše výborný. Vždyť už Honor Magic6 Pro si odnesl hodnocení za nejlepší displej současnosti, co teprve Magic6 Ultimate. Svižný chod telefonu opět zajistí Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 v kombinaci se 16 GB operační paměti, interní úložiště má kapacitu 512 GB respektive 1 TB. Rovněž baterie patří k silným stránkám, kapacita činí 5600 mAh, nechybí 80W nabíjení pomocí kabelu a 66W bezdrátové nabíjení.

Variabilní clona u fotoaparátu potěší!

Potěší certifikace IP68, nechybí přítomnost satelitní komunikace. Hlavní snímač OmniVision OV50K má rozlišení 50 megapixelů, fotografové uvítají variabilní clonu, s tou se dá pěkně vyhrát. Ultraširokoúhlý objektiv má rovněž rozlišení 50 megapixelů, teleobjektiv nabízí rozlišení 180 megapixelů. Hodně podobnou sestavu fotoaparátů má Honor Magic6 Pro, tentokráte by ale měl být zážitek ještě o chloupek lepší. Tloušťka telefonu je 8,9 milimetru, hmotnost rozumných 227 gramů.

Uvidíme, jestli se Honor Magic6 Ultimate podívá do Evropy. Už nyní ale můžeme říct, že minimálně v segmentu vlajkových lodí může být Honor černým koněm roku 2024. Konkurence je obrovská, všichni výrobci představili skvělé telefony. Ať už je to Samsung, Xiaomi, OnePlus nebo například Vivo.

Honor do toho ale šlápnul pořádně, nebojí se investovat a uvidíme, jaké výsledky to přinese. Udržet dlouhodobě podobné tempo nebude jednoduché, navíc brzy musí přijít další růst prodejů, aby se výrobci jeho investice vrátily. Ale konkurence je fajn, svět operačního systému Android bude už dnes bohatší o další skvělou vlajkovou loď.

Těšíte se na Honor Magic6 Ultimate?

Zdroj: gizmochina

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)