TOPlist

No není krásné? Honor ukázal své první véčko, má obří zadní displej

Honor Magic V Flip
  • Honor Magic V Flip bude překrásný skládací telefon
  • Jeho snímky odhalil samotný výrobce, představí ho už brzy
  • Má dostat podporu pro rychlé nabíjení a 50Mpx foťák

Již neskutečně dlouho se spekuluje o vydání prvního véčka z dílny Honoru. Čínský výrobce smartphonů a příslušenství již úspěšně uvedl několik „knižních“ skládaček, a to dokonce i na český trh, a brzy se pokusí uspět s clamshellem Honor Magic V Flip. Společnost již zveřejnila první rendery, které zobrazují nádherné zařízení s velkým zadním displejem.

Honor Magic V Flip se jeví jako ambiciózní konkurence pro Samsung Galaxy Z Flip5, Oppo Find N3 Flip nebo Motorolu Razr 40 Ultra. Telefon se na čínském trhu oficiálně představí 13. června, posléze snad dorazí do dalších koutů světa.

Honor na sociální platformě Weibo stihnul nalákat na design a paměťové konfigurace. Firma zveřejnila snímky tří prémiově působících variant –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ černé, zlaté a bílé –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ které však spíš než barvou a kovovou konstrukcí na první pohled zaujmou rozměrným zadním displejem. Vzhledem k velikosti očekáváme kompatibilitu s širší škálou aplikací.

Honor Magic V Flip má dle dřívějších informací nabídnout 4 500mAh baterii s podporou 66W dobíjení kabelem. Dále se počítá s 50Mpx rozlišením hlavního fotoaparátu, který je umístěn v externím displeji.

Cenu telefonu společnost zatím neodhalila, ale prozradila, že bude k dostání ve verzích 12/256GB, 12/512GB a 12GB/1TB. Na detaily si zřejmě budeme muset počkat až do příštího týdne.

Jak se první véčko od Honoru líbí vám?

Zdroje: Weibo, Gizmochina

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)