Honor Magic 3 uniká na internet. Co čekat od nadcházející vlajky?

honor magic 3 uniká

Společnost Honor chystá konferenci, na které představí svou vlajkovou loď v podobě Honor Magic 3. Nedávno jsme se sice dočkali řady Honor 50, ta byla ale spíše vyšší střední třídou, nežli pravou vlajkou. No a na co se můžeme těšit?

Honor Magic 3 uniká na internet

Před několika týdny se spekulovalo o tom, že půjde o vůbec první ohebný telefon společnosti, avšak později unikl render, který ukazuje že bude mít telefon standardní konstrukci. Displej bude zakřivený a nevidíme na něm žádnou selfie kamerku, takže bude buď pod displejem nebo vysouvací.

Honor Magic 3 uniká na internet

Na zadní straně pak vidíme modul fotoaparátů, kde se nachází dost velký hlavní snímač. Jedná se prý o 1palcový objektiv, který debutoval v mobilu Sharp Aquos R6. Na jeho schopnosti jsme obzvlášť zvědaví. Samozřejmostí je také přítomnost LED blesku. Pod kapotou telefonu má tikat čipset Qualcomm Snapdragon 888 nebo Snapdragon 888 Plus.

Jak se těšíte na Honor Magic 3?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)