Honor Magic 2 3D představen: Vylepšená verze vysunovacího smartphonu

honor magic 2 3D představeni

Honor na dnešní den slíbil představení vylepšené verze telefonu. Tak se i stalo a můžeme se podívat blíže na Honor Magic 2 3D. Už podle názvu může být některým jasné, kterým směrem vylepšení směřují. Není to ale jen o 3D kameře, společnost si těch novinek připravila více. Pojďme se na ně podívat.

Honor Magic 2 3D vylepšuje selfie kameru a nabídne i větší paměti

Původní Honor Magic 2 měl z nějakého podivného důvodu dva 2 MPx snímače pro hloubku ostrosti. Jeden z nich byl ale v podstatě k ničemu. Nová verze telefonu jeden ze snímačů nahrazuje 3D kamerou pro vylepšené odemykání telefonu pomocí skenování obličeje a další hrátky s rozšířenou realitou, jako jsou třeba AR Emoji.

honor magic 2 3D kamera

Další novinkou je vylepšené chlazení telefonu. Honor tvrdí, že u Magic 2 3D může čipset Kirin 980 pracovat delší dobu v maximální zátěži. Paměti se rovněž dočkaly vylepšení. Novinka bude k dispozici s 8GB RAM a 512GB úložištěm. Zbylé parametry jsou zcela totožné a můžete si o nich přečíst v původním představení Honor Magic 2.

Cena telefonu je 5 799 CNY, v přepočtu s DPH cca 24 tisíc Kč, čímž se stává zdaleka nejdražším Honor telefonem v historii. Dostupnost telefonu je pravděpodobně úplně stejná jako u jiných telefonů řady Magic. Tedy pouze Asie. Telefony se dají sice poměrně jednoduše importovat do Česka, nicméně chybí jím podpora českých LTE sítí.

Jak se vám líbí Honor Magic 2 3D?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)