TOPlist

Honor Band 3 se začal prodávat na našem trhu

Honor Band 3

Honor Band 3 se dnešním dnem začíná prodávat na našem trhu. Dnes to oznámilo české zastoupení společnosti Honor. Chytrý náramek je dostupný ve třech barevných variantách.

Honor Band 3 stojí na českém trhu 1 829 Kč

Chytré náramky od Honoru se českému trhu vyhýbaly, proto jste velmi pravděpodobně o řadě produktů Honor Band neslyšeli. Nový chytrý náramek byl představen minulý měsíc společně s Honorem 9. K dispozici je v černé, modré a oranžové barvě.

Pásek je vyroben z odolného termoplastického polyuretanu. Samotný náramek je voděodolný, a to až do 50 metrové hloubky. Displej je PMOLED a má velikost 0,91 palců, rozlišení pak 128 x 32 pixelů. V těle náramku je 100 mAh baterie, která by na jedno nabiti měla vydržet až 30 dní. Doba nabíjení je pak 1,5 hodiny.

Honor uvádí trochu nezvykle i kapacitu paměti RAM, která má 256kb a interní paměti, ta má naopak 1MB. Nicméně náramek má i 16MB flash paměť. V náramku samozřejmě nechybí senzor měření srdečního tepu, nebo krokoměr. S telefonem se propojuje přes bluetooth, dosah signálu by měl být až 10 metrů. K dispozici je od dnešního za doporučenou cenu 1 829 Kč u vybraných prodejců.

Jak se vám líbí Honor Band 3? Co říkáte na českou cenu?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)