Honor 9X Pro prezentuje schopnosti fotoaparátu nočními snímky

Honor 9X android 10 emui 10

Již brzy bychom se měli dočkat představení dalšího potenciálního bestselleru z dílny populární dceřiné společnosti Huawei. Smartphony Honor 9X a Honor 9X Pro by tradičně měly představovat levnější alternativu k vlajkovým modelům této značky, to však rozhodně neznamená, že by výrobce nějak drasticky šetřil na jejich výbavě. Na oficiální premiéru novinek se nás výrobce snaží nalákat prostřednictvím několika nočních snímků.

Honor 9X Pro nabídne kvalitní noční foto

Dle neoficiálních informací by měl mít Honor 9X Pro na zádech celkem trojici snímačů. Konkrétně 48MPx primární snímač, 8MPx snímač, s velkou pravděpodobností doplněný o širokoúhlý nebo teleobjektiv. Sestavu pak uzavírá 2MPx kamerka. U té je zase otázka, zda bude sloužit jen pro zachycení lepší hloubky ostrosti či se bude jednat o makrofotoaparát podobně jako u smartphonů Honor 20 / 20 Pro. Levnější Honor 9X má přijít na trh pouze se dvěma fotoaparáty na zádech. Přijít by přitom měl o 8MPx snímač. Oba pak mají dostat shodný 16MPx selfie fotoaparát s periskopovým vysouváním.

Světelnosti jednotlivých objektivů zatím nejsou známy. My bychom však nebyli překvapeni, kdyby se jednalo o totožné optiky jako v případě Honoru 20 Pro. Co se týče dalších parametrů, čínský certifikační úřad TENAA nám víceméně potvrdil, že oba smartphony budou disponovat IPS displeji o úhlopříčce 6,59″ s FullHD+ rozlišením. Zrovna tak oba nabídnou nový chipset vyšší-střední třídy Kirin 810. U základního Honoru 9X bychom se měli dočkat paměťových variant se 4GB RAM a 64GB úložištěm a 6GB RAM a 128 GB úložného prostoru pro data. Vybavenější Honor 9X Pro pak má přijít ve variantách 6/128 a 8/256GB. Výčet neoficiálně známých parametrů pak uzavírá baterie s kapacitou 3 900 mAh společná pro oba modely. Zrovna tak by obě novinky měly nabídnout snímač otisků prstů umístěné na boční hraně.

Jak hodnotíte ukázkové snímky z telefonu Honor 9X Pro?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)