Honor 70 dorazí brzy do Evropy. Cena vás možná zaskočí

honor 70

Společnost Honor představila své modely Honor 70, Honor 70 Pro a Honor 70 Pro+ již v květnu, avšak v tuto chvíli jsou v prodeji pouze v Číně. Základní Honor 70 by se ale měl dostat i do Evropy a nyní se začalo hovořit také o ceně.

Web Appuals zmiňuje, že bude mobil představen již 2. září a dostane se do Francie, Španělska a Velké Británie. Zatím tedy není jasné, zda se ho dočkáme i v Česku. Každopádně můžeme počítat se dvěma paměťovými verzemi. Za tu základní s 8 GB RAM a 128GB úložištěm zaplatí zájemci 549 EUR, což je asi 13 500 Kč. Pokud toužíte po 256GB variantě, připlatíte si dalších 1 200 Kč.  Honor 70 by měl být k dostání v barvách Crystal Silver, Emerald Green a Midnight Black.

HONOR 70 Global Review: World’s First Sony IMX800 is INCREDIBLE! 🔥

HONOR 70 Global Review: World's First Sony IMX800 is INCREDIBLE! 🔥

Honor tedy opět zvolil poměrně překvapivou strategii, kdy vůbec nechce konkurovat ostatním mobilům v podobné ceně, které nabízejí bohužel pro něj mnohem lepší výbavu. Specifikace jako 6,67palcový OLED displej s Full HD+  rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí, čipset Snapdragon 778G+ nebo 54Mpx hlavní fotoaparát jsou sice solidní, ale na poměr mezi cenou a výkonem rozhodně nepatří mezi ty nejvýhodnější.

Co říkáte na cenu telefonu Honor 70?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)