Nové video odhaluje Honor 60 v celé kráse. Jak se vám líbí?

honor 60 teaser

Společnost Honor představí již 1. prosince novou řadu Honor 60, o které jsme vás již dříve informovali. Cílem firmy je samozřejmě udržet pozornost, takže dnes vydala nové teaser video, ve kterém je nový telefon vidět ve své plné kráse.

Video odhalující Honor 60

Pokud jste viděli pár dní staré video, nebojte se. Opravdu jde o dvě odlišná videa, ačkoliv mají téměř stejný začátek. Zhruba v polovině však dojde na plné odhalení těla telefonu, který vypadá velice podobně jako předchozí Honor 50. Právě o zachování designu se spekulovalo již několik týdnů a Honor jej dle všeho nemá důvod měnit. Proč by také ano. Kruhovitý modul se nemusí líbit každému, ale nemůžete mu upřít jedinečnost.

HONOR 60 Series 5G | Official Teaser #2

HONOR 60 Series 5G | Official Teaser #2

Na přední straně nalezneme displej, který bude po všech stranách mírně zakřivený. Bohužel zatím nejsou známé téměř žádné specifikace, spekuluje se pouze o tom, že řada použije čipsety Qualcomm Snapdragon 8xx, což ale není nijak převratná informace. Na zadní sraně Pro varianty by se pak měl nacházet 108Mpx hlavní snímač.

Jak se na Honor 60 těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)