Honor 60 přijde už příští týden. Jaké specifikace můžeme očekávat?

honor 60 datum představení

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že bude nadcházející řada Honor 60 představena dříve, než by si kdo mohl myslet. Společnost totiž lákala na několik reklamních prospektů a nyní vydala nové teaser video, kde potvrzuje datum představení.

Honor 60 přijde už 1. prosince

K němu má dojít již 1. prosince, tedy příští týden ve středu. Startovat by měla hned se třemi modely – Honor 60, Honor 60 Pro a Honor 60 SE. Dle posledních informací má být Pro varianta poháněna čipsetem Qualcomm Snapdragon 870 a o výdrž se má starat 4500mAh baterie s podporou minimálně 100W nabíjení. Základní model bude přitom disponovat 66W nabíjením, což je však stále slušná hodnota.

Honor 60 Series Official Teaser

Honor 60 Series Official Teaser

Všechny telefony si mají zachovat stejný design, což znamená že můžeme počítat s kruhovitými fotoaparáty jako u řady Honor 50. Na ostatní specifikace si budeme muset počkat. Živý přenos začíná ve 12:30 našeho času, takže nezapomeňte sledovat náš web.

Jak se na řadu Honor 60 těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)