Honor 20 Pro bude mít průstřel displeje. K dispozici jsou první fotky

honor 20 pro displej spekulace

Už 21. května se dočkáme představení řady Honor 20. Kromě základního modelu uvidíme i Honor 20 Pro. Právě ten se objevil nyní na internetu, anonymní zdroj rozeslal fotografie telefonu několika zahraničním médiím. K dispozici tak máme předčasný pohled na to, jak bude vypadat přední strana telefonu. Potvrzen je průstřel displeje podobně jako u Honor View 20.

Průstřel displeje bude i v Honoru 20 Pro

V předchozích dvou týdnech jsme se dočkali odhalení zadní strany, nyní se díky dvěma fotografiím dostalo i na přední stranu. Všimnout si můžeme krabice, kde je název Honor 20 Pro. A pak i samotného zařízení. Jedná se o bezrámečkový design s průstřelem pro selfie kameru v levém horním rohu.

spekulace honor 20 pro

Všímnout si můžete i ikony hry Fortnite, což může naznačovat, že bude tato hra předinstalována přímo v telefonu. Honor s vývojáři této hry spolupracoval již u modelu Honor View 20, takže je možné, že se spolupráce u nového modelu ještě prohloubí. Displej telefonu má mít velikost 6,5 palců a má jít o OLED panel se čtečkou otisků prstů v displeji.

honor 20 pro zadni strana

Na oficiální zprávy ohledně Honoru 20 i Pro verze si budeme muset počkat, nicméně dá se očekávat, že úniky informací budou probíhat i v následujících dnech s tím, jak se blíží představení.

Je pro vás lepším řešením výřez nebo průstřel v displeji?

Zdroj: gizmochina.com, digitaltrends.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)