Telefon Honor 10 je za rohem: Chystají se také 3 hlavní fotoaparáty?

telefon honor 10 spekulace

Honor začal rozesílat pozvánky na představení telefonu Honor 10. Dočkáme se jej už 19. dubna. Společně s pozvánkou se na světlo světa dostalo i několik informací ohledně parametrů a specifikací této chystané novinky.

Telefon Honor 10 bude vycházet z mobilu Huawei P20

Oficiálního představení nového Honor telefonu se dočkáme již za 10 dní. V pozvánce můžeme vidět náznak duálního fotoaparátu, AI a také Twilight barvy, kterou můžeme vidět právě i u Huawei P20. Dá se tedy očekávat, že i Honor obdrží záda, na kterých se střídá hned několik barev.

honor 10 pozvanka

Novinka bude vycházet z levnější verze Huawei P20, a ne z TOP třídy Huawei P20 Pro. I proto nebude mít telefon tři fotoaparáty, ale “pouze” dva. Ty by měly mít 20 a 12 MPx. Spekuluje se o tom, že telefon Honor 10 bude mít 5,8″ velký displej s poměrem stran 18:9. O výkon se bude starat Kirin 970.

Zajímavé je to, že Honor chystá na 15. května další velkou akci, tentokrát v Londýně. V zahraničí se spekuluje, že půjde o odhalení Honoru 10 Pro. V redakci ale spíše odhadujeme, že se bude jednat o evropské představení Honoru 10.

Těšíte se na Honor 10?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)