TOPlist

Hodinky Xiaomi Black Shark GT3 jsou extrémně levné a mají obří displej

xiaomi black shark gt3 hodinky
  • Black Shark, podznačka kolosu Xiaomi, představila nové chytré hodinky
  • Model GT3 se vyjímá velkým prohnutým AMOLED displejem
  • I přes zajímavé specifikace vychází s nízko nastavenou cenovkou

O herní značce Black Shark, která spadá pod čínský kolos Xiaomi, se v posledních letech nediskutuje tak jako kdysi, ale přesto pod jejími křídly stále vycházejí nové produkty. Nyní se představily chytré hodinky s označením GT3, které vypadají zajímavě a přitom rozhodně nestojí mnoho.

Dominantou hodinek je už na první pohled nepřehlédnutelný 1,96palcový AMOLED displej, který je prohnutý a svým vzhledem připomíná obrazovku Oppo Watch 4 Pro (ve svých materiálech se s nimi navíc srovnává samotný výrobce).

Xiaomi Black Shark GT3

Co se specifikací displeje týče, pracuje se 60Hz obnovovací frekvencí, rozlišením 410×502 pixelů a maximální jasností 600 nitů, což vůbec není špatné. Dále můžeme zmínit schopnost zobrazovat 16,7 milionu barev. Tělo hodinek je tvořeno slitinou zinku, takže nejde o žádný levný kus plastu.

Black Shark GT3 nabízí stupeň krytí IP68, v důsledku čehož nejenže odolají prachu, ale zároveň poslouží jako ideální parťák plavcům. Sportovních režimů ostatně podporují více než stovku (nechybí ani TRX nebo Crossfit). Pod kapotou hodinek se nachází 250mAh baterie, díky níž dovedou pracovat po dobu až desíti dní na jedno nabití.

Chytré hodinky Black Shark GT3 jsou k dispozici ke koupi prostřednictvím tržiště Aliexpress, k dostání jsou v černé a stříbrné verzi.

Cena: 990,48 Kč

Koupili byste si podobné chytré hodinky?

Zdroje: Gizmochina

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)