TOPlist

Hodinky Amazfit nabírají na popularitě. Jakého giganta porazily tentokrát?

amazfit hodinky

Společnost Amazfit je známá především díky tomu, že vyrábí kvalitní nositelnou elektroniku a ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku se stala třetím největším výrobcem hodinek na světě. Informovala o tom firma Counterpoint Research.

Firmě Amazfit se daří jako nikdy předtím

Díky tomu se ji podařilo předehnat Huawei, který rovněž vyrábí velice kvalitní chytré hodinky. Za toto období se firmě Amazfit podařilo dodat přibližně 9,9 milionů kusů chytrých hodinek, což je oproti minulému roku nárůst o 89 % a z celkového koláče si ukrojila 5,8 %. Dařilo se v USA, kde došlo k nárůstu 61,8 %, v Německu činil nárůst 150 % a v Turecku vysokých 324 %.

Mezi státy kde jsou hodinky populární patří také Itálie či Španělsko a mezi nejprodávanější modely se řadí Amazfit GTR 2e, GTS 2e a T-Rex Pro. V redakci již nějakou dobu testujeme Amazfit GTS 3, takže se brzy můžete těšit na plnohodnotnou recenzi i těchto hodinek.

Jaký názor máte na hodinky Amazfit?

Zdroj: gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)